Слуховые усилители звукаОстаннім часом скрізь — в газетах, по телебаченню, в Інтернеті, пропонують «слухові підсилювачі», «підсилювачі звуку», які не потребують ніякого підбору та налаштування, невідомого виробництва, з невідомими технічними характеристиками і навіть "невидимі". Хоча в порівнянні з мініатюрними медичними виробами вони видні у вусі дуже виразно.

Не плутайте їх з справжніми слуховими апаратами! Ці «слухові підсилювачі» і «підсилювачі звуку» не отримали дозволу на застосування в медичній практиці.
На відміну від «підсилювачів звуку», індивідуальні слухові апарати – це якісні медичні вироби, які повинні відповідати суворим технічним та гігієнічним нормам.
При їхреєстрації в МОЗ враховується не тільки безліч параметрів посилення і обробки звуку, але і матеріали, з яких виготовлені слухові апарати, так як вони знаходяться в контакті зі шкірою людини. Слухові апарати призначаються, підбираються і налаштовуються тільки лікарем за результатами повного обстеження слуху.

Будьте обережні. Куплений по телефону з доставкою додому «слуховий підсилювач» при його використанні може погубити всі залишки слуху. Крім того, використання таких «підсилювачів» може викликати появу дерматитів, в т.ч. алергічних, призвести до порушен функціі вестібулярного апарату, загострення гіпертонічної хвороби, появи хронічних головних болів і навіть інсульту.
Не нанесіть своєму слуху непоправної шкоди! Пам'ятайте, що тільки правильно підібраний і налаштований СА (медичний прилад, який має діюче реєстраційне посвідчення Міністерства охорони здоров'я України) покращує слух, захищає його від сильних і різких звуків, попереджає зниження розбірливості мови.

____________________________________________________

Всі статті